image

Nasi lekarze

Małgorzata Płatek-Jaroch - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Małgorzata Płatek-Jaroch

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Łodzi w 1986r. na Wydziale Stomatologicznym. Prowadzę prywatną praktykę od 1989r. Dokształcałam się na licznych szkoleniach i kursach, które potwierdzone są nie tylko certyfikatami ale również praktyczną wiedzą wykorzystywaną w codziennej pracy.

Moją pasją w stomatologii jest protetyka, natomiast klienci i współpracownicy chwalą mnie za pracę z dziećmi. Wieloletnie doświadczenie, najnowsze metody leczenia oraz nieustanne podnoszenie własnych kwalifikacji pozwalają mi na wszechstronność oferowanych usług.

Jan Jaroch - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Jan Jaroch

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyłem studia na wydziale lekarsko-dentystycznym w 2011 roku. Odbyłem staż podyplomowy w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Polsce i za granicą. Przez pięć lat pracowałem w Szwecji poznając najnowsze trendy w stomatologii. Jestem uczestnikiem wielu kursów oraz szkoleń organizowanych w kraju i za granicą. Jest to potwierdzone nie tylko licznymi certyfikatami,ale wiedzą i umiejętnościami praktycznymi.Zajmuje się leczeniem ogólnostomatologicznym.Moją pasją jest protetyka oraz chirurgia stomatologiczna.

Aleksandra Sochacka - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Aleksandra Sochacka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Odbywała staż̇ podyplomowy w Przychodni Stomatologicznej Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Interesuje się stomatologią zachowawczą, protetyką oraz chirurgią stomatologiczną. Dobro pacjenta jest dla niej wartością̨ nadrzędną, dlatego w pracy kładzie duży nacisk na dokładność, staranność oraz estetykę wykonywanych prac. Stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności na kursach i szkoleniach. A teraz najbardziej zaskakujący fakt: w wolnym czasie pasjonatka gry na gitarze.

Natalia Kalukiewicz (Marciniak) - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Natalia Marciniak

Ukończyła studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi na wydziale lekarsko-dentystycznym. Otrzymała nagrodę od Okręgowej Izby Lekarskiej za osiągnięcie najlepszych wyników w nauce pośród wszystkich studentów na roku. Jest w trakcie specjalizacji z protetyki w Instytucie Stomatologii w Łodzi. Nieustannie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach stomatologicznych.

lek. dent. Izabela Świtalska-Jaroch

Ukończyłam studia na wydziale lekarsko-dentystycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2011 roku. Zdobywałam doświadczenie i praktykę zawodową w Polsce i w Szwecji. Uczestniczyłam w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju oraz za granicą. Obecnie jestem w trakcie odbywania specjalizacji ze stomatologii dziecięcej. W swojej pracy szczególną troską otaczam najmłodszych pacjentów. Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, endodoncji oraz protetyki stomatologicznej

p. Marzena Sowińska

Higienizacją w bałuckiej stomatologii zajmuje się niezastąpiona i uwielbiana przez pacjentów higienistka Marzena Sowińska, która w szybki i bezbolesny sposób usunie nawet najbardziej uporczywy kamień z Twoich zębów.

Umów się na wizytę!

Zapraszam do kontaktu drogą telefoniczną oraz mailową. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zachęcam także do rezerwowania wizyt poprzez stronę ZnanyLekarz. Twoja opinia jest dla mnie ważna, wystaw komentarz po wizycie. Twój uśmiech to moja duma.

Stomatologia Jaroch